Zestaw ochronny KODAK Z700 52mm

Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 20,00 zł

Zestaw ochronny do aparatu KODAK Z700

 

 Zestaw składa się z:

tulejki na 52mm wykonanej z aluminium do mocowania filtrów, a w przyszłości można ją również wykorzystać do mocowania konwerterów, osłon przeciwsłonecznych itp.
filtra UV 52mm
dekielek 52mm z uchwytem na smycz

http://platinnium.i365.pl/tuleje/OchZ700.jpg

Tulejka Kodak Z700

Tulejka dystansowa do aparatów kompaktowych. Wykonana w całości ze specjalnego stopu aluminium.Tuleja dedykowana jest do wymienionych w opisie aparatów, gwarantuje to idealne dopasowanie.Tulejka zakończona jest gwintem wyjściowym, pozwalających na stosowanie filtrów, konwerterów, soczewek o danej średnicy . Dodatkowo tulejka pełni także funkcję ochronną, zapobiegając uszkodzeniom mechanicznym obiektywu, będącego najdelikatniejszym elementem aparatów.

Filtr UV 52mm

 

Wykonywane są według najnowszej technologii ze specjalnego rodzaju szkła optycznego z powłoką antyodblaskową co gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych zdjęć. Każdy filtr przechodzi przez bardzo surową kontrolę jakości czego rezultatem jest pełna doskonałość.

 

 

 

Co daje filtr UV? 

- Zapobiega utracie światła oraz daje gwarancje uzyskania rzeczywistych kolorów,
- pochłania promienie ultrafioletowe dzięki czemu zdjęcia są wyraźniejsze,szczególnie na dużych wysokościach gdzie zamglone widoki stają się bardziej przejrzyste,
- filtr UV jest także najlepszą ochroną obiektywu i powinien zawsze znajdować się na nim.W ten sposób soczewka czołowa jest chroniona przed zarysowaniami, kurzem i odciskami palców,
- zapewniają czystość i ostrość obrazu,
- zalecane do fotografii w otwartej przestrzeni, przy dużym naświetleniu, 
- zwiększają nasycenie kolorów,

Dekielek 52mm

typu snap-on na obiektyw/tulejkę

kolor: czarny

  

Dekielek chroni przednią soczewkę obiektywu przed zabrudzeniami, kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Wykonany jest ze specjalnego tworzywa o dużej trwałości.

  

  Produkt nowy , gwarancja 12 miesięcy