2x Wyzwalacz YONGNUO YN622N YN-622N do Nikon i-TTL HSS

Add feedback:
  • szt.
  • 299.00 zł
2x WYZWALACZ RADIOWY YONGNUO YN-622N DO LAMP SYSTEMOWYCH I STUDYJNYCH
DO NIKON
DWA NADAJNIKI / ODBIORNIK
ZASIĘG DZIAŁANIA DO 100m
WSPARCIE TTL i i-TTLRadiowy wyzwalacz lamp reporterskich / systemowych (mocowanie na sankach aparatu NIkon ) oraz studyjnych (poprzez gniazdo PC). Umożliwia on bezprzewodową transmisję na częstotliwości 2,4Ghz o zasięgu nawet do 100m w otwartej przestrzeni oraz zarządzanie nawet dużymi zestawami oświetlenia, dzięki systemowi zarządzania lampami, które można podzielić na trzy grupy (A, B, C) i 7 kanałów.


Wyzwalacz ten posiada pełne wsparcie dla systemów TTL i i-TTL (w trybie manual i multi), w które wyposażona jest większość aparatów Nikona. YN-622N umożliwia wykorzystanie wszystkich funkcji dostępnych w systemie Nikon CLS (Nikon Creative Lighting System). Dodatkowo wyzwalacz ten zapewnia synchronizację z przednią i tylną kurtyną.YN-622 pozwala także synchronizować błysk lampy dla bardzo krótkich czasów w trybie HSS (auto FP). Maksymalny czas synchronizacji wynosi aż 1/8000s dla lamp, które umożliwiają uzyskanie takich czasów (czyli większości lamp systemowych/reporterskich oraz niektórych modeli lamp studyjnych, w pozostałych przypadkach jest to zwykle czas 1/250s). Wyzwalacz ten dodatkowo zapewnia wspomaganie autofocusa.Każde urządzenie może pełnić rolę zarówno nadajnika, jak i odbiornika w zależności od aktualnych potrzeb co zapewnia dużą wygodę użytkowania.

Specyfikacja:
Zasięg działania do 100m
Funkcja nadajnika i odbiornika w każdym urządzeniu
Możliwość grupowania lamp po 3 grupy i 7 kanałów.
Możliwość zarządzania lampami z menu aparatu - tylko dla aparatów z serii Nikon z funkcją zdalnego zarządzania ustawieniami.
Obsługa bezprzewodowych systemów TTL oraz i-TTL - bezprzewodowe przenoszenie automatyki
Możliwość zdalnego zarządzania kompensacją błysku FVL
Możliwość zdalnego zarządzania ustawieniami bracketingu.
Obsługa krótkich czasów synchronizacji do 1/8000s w trybie HSS - działa tylko z lampami z funkcją krótkiego czasu synchronizacji.
Wsparcie autofocusa
Zasilanie 2xAA
Gwarancja 24 miesięcy


Wyzwalacze YongNuo YN-622N współpracują ze wszystkimi lampami reporterskimi YongNuo oraz lampami Nikon SB-400 SB-600 SB-700 SB-800 SB-900 SB-910 oraz lampami studyjnymi.

UWAGA!
Nie współpracuje z lampami błyskowymi dedykowanymi do aparatów analogowych.
Nie współpracuje z lampami studyjnymi o napięciu powyżej 300V.


Produkt nowy , gwarancja 24 miesięcy
 
Uwaga dotyczy odbiorców hurtowych: na akcesoria Yongnuo udzielamy maksymalnie 6% rabatu