METALOWA GŁOWICA 3D DO STATYWÓW I MONOPODÓW WT-018H

Dodaj recenzję:
  • Producent: FANCIER
  • szt.
  • 79,00 zł
PROFESJONALNA GŁOWICA 3D 018H
Trzykierunkowa głowica foto zaprojektowana specjalnie dla zminimalizowania rozmiarów i ułatwienia transportu jednocześnie pozwalając na łatwe i dokładne używanie aparatu oraz najlepsze podparcie dla średniej wielkości lustrzanki.
Unikalny mechanizm pozwala na złożenie rączek równolegle, gdy głowica jest nieużywana. W ten sposób wymiary głowicy znacząco się zmniejszają ułatwiając przenoszenie i pakowanie do torby.
Głowica wykonana została z tworzywa Adapto – specjalnego lekkiego plimeru, który zmniejsza wagę całej konstrukcji jednocześnie zapewniając wysoką wytrzymałość i stabilne podparcie dla aparatu. Dodatkowo głowica została wyposażona w trzy poziomice (po jednej dla każdej z osi obrotu) ułatwiające ustawienie poziomu w każdej pozycji.
Profesjonalna trzykierunkowa głowica foto/video zaprojektowana specjalnie dla precyzyjnej, szybkiej pracy i ułatwienia transportu jednocześnie pozwalając na łatwe i dokładne używanie aparatu. Głowica wykonana została ze specjalnego lekkiego tworzywa , który zmniejsza wagę całej konstrukcji jednocześnie zapewniając wysoką wytrzymałość i stabilne podparcie dla aparatu dzieki dużej podstawie szybkozłączki. Dodatkowo głowica została wyposażona w poziomice ułatwiającą ustawienie poziomu w każdej pozycji. Regulacja blokady każdej z płaszczyzn dzięki wygodnym rączkom pozwoli na ustawienie aparatu w każdej pozycji.
Konstrukcja głowicy przypomina popularne głowice 
Manfrotto MH293D3-Q2,
Velbon PH-157Q oraz Manfrotto 141 RC.
Precyzyjna konstrukcja głowicy 3D pozwala na wykorzystywanie z profesjonalnymi statywami a udźwig 5 kg pozwala na pracę ze wszystkimi aparatami i kamerami.
Głowica 018H posiada standardowy gwint 1/4 cala dzięki czemu można zamocować na niej wszystkie kamery oraz aparaty.
 
SPECYFIKACJA
 
- Szybkozłączka z dodatkową blokadą zabezpieczającą.
- Korkowa płytka hamująca szybkozłączki.
- Głowica wyposażona w poziomicę pęcherzykową
- Obrót w poziomie : ruch panoramiczny 360°
- Obrót w pionie : 180°
- Obrót na boki : 180°
- Gwint wewnętrzny głowicy: 3/8" (pasujacy do wszyskich statywów z tym gwintem na kolumnie)
- Gwint na szybkozłączce: 1/4" (pasujacy do wszyskich aparatów i kamer)
Masa: 0,7 kg
Udźwig: 5 kg