UNIWERSALNA LAMPA BŁYSKOWA YONGNUO YN560III YN-560 III

Dodaj recenzję:
  • Producent: YONGNUO
  • szt.
  • 222,00 zł

 

UNIWERSLANA LAMPA BŁYSKOWA YONGNUO YN-560 III

 Wbudowany odbiornik bezprzewodowy (do wyzwalaczy YN RF602 i RF603

Zasilanie na 4 akumulatory AA - przy pełnej mocy potrzebuje zaledwie 3s do naładowania !

Wysoka liczba przewodnia - aż 58GN (ISO 100, 105mm)

Kontrola błysku od 1/1 do 1/128

Wygodny i czytelny wyświetlacz LCD, proste menu

Zoom palnika od 24mm do 105mm

Metalowa stopka z blokadą dociskową

Yongnuo YN-560 III to nowa wersja udanego modelu YN-560 II. W porównaniu z poprzednikiem posiada wbudowany odbiornik wyzwalaczy RF-602 oraz RF-603, dzięki czemu można ją wyzwalać zdalnie bez potrzeby podłączania dodatkowych urządzeń.  Zwiększa to zasięg efektywnego zdalnego wyzwalania lampy zwiększa się do 100 metrów.

Jest to lampa o dużej mocy, działająca z większością aparatów fotograficznych na rynku (poza Sony/Minolta, wymagana kostka). Posiada wbudowaną fotocelę.

Lampa posiada manualne sterowanie, które dzięki prostemu designowi pozwala na szybkie ustawianie parametrów, co przydaje się w studio.

Głowica regulowana jest w dwóch płaszczyznach, dzięki czemu kreatynie dostosujemy światło do fotografowanej sceny. Dokładność błysku zapewnia elektryczny zoom palnika - pozwala on na zmianę kąta i zasięgu błysku.

Lampa YN-560 III jest bardzo mocna, posiada liczbę przewodnią 58, co daje duży zasięg błysku - jest to potrzebne zwłaszcza w trudnych warunkach oświetleniowych.

Lampy możemy używać jako slave'a - posiada dwa dedykowane programy na te potrzeby - może być wyzwalana za pomocą flasha (S1), lub lampy z przedbłyskami (S2).

Tryb MULTI dodany w tej wersji lampy, pozwala na wywołanie serii krótkich błysków, dzięki czemu możemy uchwycić poruszający się obiekt na zdjęciu o długiej ekspozycji.

Uwaga dotyczy odbiorców hurtowych: na akcesoria Yongnuo udzielamy maksymalnie 6% rabatu