LAMPA PIERŚCIENIOWA RING LED 75W UCHWYT 2x DYFUZOR

Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 416,00 zł

Profesjonalna lampa pierścieniowa „Ring” LED 50W 18”

Lampa idealnie nadaje się jako oświetlenie do nagrywania filmów na YouTube czy jako lampa do makijażu. Perfekcyjnie rozprowadza światło, dając równomiernie oświetlenie twarzy.

Lampa pierścieniowa jest również doskonałym rozwiązaniem w fotografii, zwłaszcza makro.

Jest pozbawiona efektu migotania – nie zaburza więc miernika balansu bieli w aparacie. Ponadto, gwarantuje idealne odwzorowanie kolorów.

Lampa jest łatwa w montażu, posiada mocowanie na gwint 16mm – dzięki czemu z powodzeniem można zamocować lampę na każdym statywie ze standardowym gwintem. Uchwyt lampy jest regulowany, posiada zaciskowe mocowanie, co zapewnia stabilność i bezpieczną pracę z lampą.

Lampa posiada wbudowany ściemniacz z włącznikiem, co pozwala płynnie regulować moc światła, zaś kształt okręgu gwarantuje równomierne oświetlenie z każdej strony, dzięki czemu lampa może być jedynym źródłem światła

Na konstrukcji lampy znajdują się sanki, na których zamocujemy dodatkowy uchwyt na stopkę ISO z głowicą z gwintem ¼” oraz  uchwyt na telefon (gratis w zestawie).

Ponadto, do lampy dołączone są dwa dyfuzory – biały i pomarańczowy – dzięki którym możemy wyregulować barwę światła, co daje jeszcze większe możliwości użytkowania lampy.

Specyfikacja:

Pobór mocy: 50W

CRI: >90

Typ: Lampa LED

Temperatura barwowa: 5500K (± 300K)

Średnica wewnętrzna lampy: 37,5 cm

Średnica zewnętrzna lampy: 48,5 cm

Zasilanie: 230V

Skład zestawu:

Lampa

2x dyfuzor

Uchwyt na stopkę ISO

Uchwyt na telefon

Torba/Pokrowiec na lampę

Zasilacz