Parasol, softbox parasolkowy paraboliczny o średnicy 80cm

Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 99,00 zł
Parasolka-softbox o średnicy 100 cm to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na oświetlenie fotografowanych obiektów bardzo szerokim strumieniem światła. Czasza parasolki wykonana z białego transparentnego materiału pozwala na bardzo dobre rozproszenie światła na dużym obszarze. Zamykająca ją płaszczyzna pozwala blokować strumień światła przed uciekaniem na boki. Parasolka sprawdzi się w pracy zarówno z zestawami światła ciągłego, jak i błyskowego.
Właściwości parasolki-softboxu: 
Polecana wszystkim którzy pragną rozszerzyć swój dotychczasowy zestaw oświetlenia błyskowego lub światła ciągłego.
Zamontowana na statywie oświetleniowym parasolka pozwala doświetlić scenę od góry lub od dołu. Rozwiązanie idealne dla wszystkich wykonujących zdjęcia reklamowe produktów z wykorzystaniem stołu bezcieniowego lub zdjęcia portretowe z wykorzystaniem tła.
Parasolka posiada solidną konstrukcję napinającą - przepuszczane przez nią światło nie ulega nieplanowanym załamaniom.
Specjalny materiał rozpraszający pozwoli uzyskać równomierne oświetlenie sceny. Przepuszczone przez tkaninę światło zostaje płynnie zmiękczone.
Duża średnica parasola pozwala na jego szeroki kąt rozproszenia.
Tylną część zakrywającą w zależności od wykorzystywanego oświetlenia, możesz zarówno ściągnąć sznurkami, jak i zamknąć na zamek błyskawiczny - oba warianty skutecznie uniemożliwiają utratę światła.
Wymiary:
Średnica parasolki-softbox: 100 cm
Średnica trzonu parasolki: 8 mm

Parasolka softbox o średnicy 80 cm  


Softboxy paraboliczne pozwalającą uzyskać oświetlenie o zmiennej charakterystyce – od mocno skoncentrowanej wiązki światła po rozproszoną. Czasza rozkładana jest na zasadzie parasolki. Niewielkie rozmiary i  waga sprawiają, że sprawdzą się one doskonale w małych studiach portretowych oraz na sesjach organizowanych poza studiem i w plenerze. Jest to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na kierunkowanie strumienia światła. 
Czasza parasolki w wewnątrz wykonana z srebrnej powłoki pozwala na bardzo dobre rozproszenie światła na dużym obszarze. Zamykająca ją płaszczyzna pozwala blokować strumień światła przed uciekaniem na boki. Parasolka sprawdzi się w pracy zarówno z zestawami światła ciągłego, jak i błyskowego.
 
Średnica parasolki 80cm
Długość po złożeniu: 71cm
Szerokość jednego boku: 34cm
Głębokość parasolki: 50cm
Materiałowy pokrowiec w komplecie
 
Parasolka softbox. przeznaczona głównie do lamp reporterskich ( systemowych ) i  lamp błyskowych mniejszej mocy: 
28Ws, 32Ws, 45Ws , 68Ws, 100Ws, 120Ws, 180Ws, 200Ws
Softbox znacznie zwiększa efektywność świetlną oraz zapewnia lepszą kontrolę nad światłem. Idealna do fotografii portretowej czy też legitymacyjnej.
Parasolka jest bardzo dobrze wykonana co może przyczynić się długiej  przydatności tego narzędzia w Twoim studiu. Czasza parasolki ma 80cm, po zewnętrznej stronie jest koloru czarnego co powoduje za całkowite zablokowanie odbitego światła. Wewnątrz parasolka pokryta jest srebrną warstwą odbijającą która pozwala na uzyskanie ostrego odbitego światła które następnie przechodzi przez warstwę spodnią parasola która to rozprasza i zmiękcza światło. W rezultacie osiągamy nadzwyczajne efekty.
 
TOWAR OBJĘTY GWARANCJĄ PRODUCENTA 12miesięcy