FILTR PEŁNY ZIELONY SYSTEMU COKIN P GREEN.L - OSTATNIA SZTUKA

Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 12,00 zł

FILTR PEŁNY ZIELONY SYSTEM COKIN P
odpowiednik Cokin P004

FILTR PEŁNY ZIELONY SYSTEM COKIN P
odpowiednik Cokin P004
marki: Green.L
Przy użyciu filtra zielonego uzyskamy przyciemnienie na pozytywie przedmiotów o barwie fioletowej, niebieskiej, pomarańczowej i czerwonej. Rozjaśnieniu ulegną natomiast barwy żółta i zielona.Zakładając na obiektyw filtr zielony, otrzymamy większe zróżnicowanie poszczególnych odcieni zieleni w postaci szerszej gamy odcieni szarych, począwszy od jasnego aż do ciemniejszego a krajobraz na zdjęciu ożywi się i będzie bardziej interesujący.
Filtr pełny zmienia kolorystykę barwną na zdjęciu, pozwalając uzyskać ciekawe i lepsze efekty, dzięki temu uzyskamy bardziej naturalne kolory.

W zestawie ochronne pudełko na filtr.

 

system mocowań filtrów COKIN P:

 

 

 

Decydując się akcesoria typu COKIN, kupują je Państwo raz do wszystkich obiektywów - nie potrzeba zaopatrywać się w kilka takich samych filtrów o innych średnicach - problem rozwiązuje odpowiedni adapter.

 

FILTRY FIRMY GREEN.L TO:

kontrola jakości przy produkcji - gwarancja doskonałej jakości

wykonania z tego samego tworzywa, co oryginalne filtry COKIN - jest to tworzywo doskonale nadające sie do produkcji dobrej jakości filtrów - zapewnia najwyższą przejrzystość, doskonały kontrast i odwzorowanie kolorów - czyli najwyższą jakość zdjęć.

utwardzane szkło - odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne

wielowarstwowa jonowa powłoka przeciwodblaskowa - redukuje refleksy, odblaski, flary, bliki

łatwość czyszczenia - szkło jest antystatyczne, nie trzyma się go kurz. Wszelkie inne zabrudzenia łatwo wyczyścić ściereczką