Plecak fotograficzny KING KONG FANCIER 40

Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 179,00 zł

Plecak fotograficzny KING KONG FANCIER 40

- model FANCIER 40

Plecaki fotograficzne wykonane sa impregnowanego nylonu 1680D. Czarny przeplatany poliester gwarantujący doskonałą cyrkulację powietrza i wysoką odporność na opady atmosferyczne.

Model FANCIER 40 posiada dwuelementową konstrukcję: komorę górną oraz komorę dolną (główną) z przegrodami i z otwieranymi kieszeniami, pozwalającymi m.in. na wyciągnięcie aparatu z plecaka bez konieczności zdejmowania go z pleców.

Plecak jest bardzo pojemny - pomieści aparat kompaktowy, jak i lustrzankę, do pięciu obiektywów (w tym również obiektywy TELE), kamerę, lampę błyskową oraz akcesoria fotograficzne czy turystyczne.Dodatkowo w głównej komorze, możemy przenosić niezbędne w podróży elementy, niekoniecznie związane z fotografią, typu butelka z wodą, sweter, przewodnik itp.

http://platinnium.i365.pl/2018/plecak.jpg
http://platinnium.i365.pl/2018/plecak4.jpg
Posiada wiele innowacyjnych rozwiązań:
- Bardzo popularne ostatnio otwierane boczne komory - jest to rozwiązanie bardzo wygodne, gdyż nie trzeba zdejmować plecaka aby sięgnąć po sprzęt.
- Torba posiada regulowaną klamrę zapinającą, pozwalającą na bardzo szczelne przypięcie plecaka do ciała
- Posiadają specjalnie profilowany tył, zbudowany z komór powietrznych, co pozwala na bardzo dobre dopasowanie się kroju torby do naszego korpusu i niezwykle wygodne jej użytkowanie.
 - Specjalna profilowana rączka (uchwyt torby) wyłożona została od wewnętrznej strony oprenem, dzięki czemu jest bardzo wygodna.
- Dodatkowe paski mocujące, poprzeczne pozwalają na odciążenie barków.
- Komora górna pozwala na przenoszenie dodatkowych akcesoriów.
- Plecak posiada również specjalną gumowaną podstawę, która jest odporna na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne oraz zapobiega przemoczeniu torby, nawet jak położymy ją w kałuży.
- Możemy używać jednego (dowolnego) z pasków , przekładając go przez ramię a drugi chowając w komorze wewnętrznej lub obu pasków jednocześnie.
http://platinnium.i365.pl/2018/plecak1.jpg
 Specyfikacja:
- Wymiar wewnętrzny : 210 x 160 x 290mm
- Wymiar zewnętrzny: 220 x 250 x 470mm
- Wodoodporny materiał
- Waga : 1,3kg

http://platinnium.i365.pl/2018/plecak2.jpg

 http://platinnium.i365.pl/2018/kingkong_11.jpg

Produkt nowy, gwarancja 12 miesięcy