Wysyłka / Dostawa

Dostawa

 

  1. Zamawiany towar dostarczany jest przez Pocztę Polska tylko listy polecone priorytetowe do 0,5kg (rzeczy o małych gabarytach i do wartości 200zł) lub firmę kurierską InPost na wskazany przez klienta adres.
  2. W przypadku dostarczania przez firmą kurierską. W obecności kuriera należy sprawdzić zawartość i stan przesyłki, aby stwierdzić czy nie nastąpiło uszkodzenie w trakcie trwania usługi kurierskiej. Jeżeli zostanie stwierdzone uszkodzenie przesyłki, należy w obecności kuriera sporządzić protokół uszkodzenia.
  3. Możliwy odbiór osobisty (0 zł)- w naszym sklepie w Gdyni - ul. Poznańska 4
  4. Koszty przesyłki (na terenie Polski) :

   FORMA PŁATNOŚCI KOSZT PRZESYŁKI
   Odbiór osobisty 0 zł
   List polecony  (do 0,5 kg) 10 zł
   Paczkomaty InPost - max. rozmiar  41x38x64cm
   11 zł  lub 15 zł pobranie
   Kurier - przelew (do 30kg / do 2m dł.) 13 zł
   Kurier - pobranie (do 30kg / do 2m dł.) 15 zł
   Kurier DŁUŻYCY (tła, szyny, ekrany, itp. ) 19 zł lub 24 zł pobranie


   Jeśli paczka jest cięższa niż 30 kg liczona jest jako kolejna paczka kurierska.

Wysyłka towaru za granicę       
 1. Każdy zamówiony towar jesteśmy w stanie wysłać za granicę do krajów europejskich. Nie wysyłamy paczek pobraniowych za granicę, jedynie po wcześniejszej przedpłacie. Jeżeli jesteście państwo zainteresowani wysyłką towarów za granicę prosimy o kontakt mailowy. Wszystkie paczki, bez względu na gabaryt czy wielkość możemy wysłać kurierem DPD. Obowiązuje wtedy cennik: wysyłka za granicę.
  wszystkie małogabarytowe przedmioty (typu: akumulatory, ładowarki, dekielki, filtry, redukcje itp.) wysyłamy na życzenie klienta poprzez Pocztę Polską - wysyłka polecona priorytetowa kosztuje 20zł.