ZESTAW DO TŁA + TŁO KARTONOWE 1,35x10m CHROMA GREEN

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 185,00 zł

Zestaw do mocowania teł z poprzeczką składaną oraz statywami o max. wys. 230cm + tło fotograficzne kartonowe 1,35x10m CHROMA GREEN 010

  • Dwa statywy St-803 o maksymalnej wysokości 230cm, z głowicą 16mm
  • Belka poprzeczna składana o szerokości 170cm
  • Tło fotograficzne kartonowe 1,35x10m
  • Green screen do kluczowania (green box)
  • Idealne do każdego studia jak i domowego zastosowania

Charakterystyka produktu:

Zestaw składa się z najsolidniejszych elementów, które zapewniają dużą stabilność i długoletnią trwałość użytkowania. Idealny do zastosowania w studiu fotograficznym m.in. do robienia zdjęć postaci oraz przedmiotów wielko-formatowych i nie tylko.

Zestaw posiada bardzo duży zakres pracy: wymiary zestawu po złożeniu zostały zredukowane przez zastosowanie teleskopowego mechanizmu składania statywów (waha się od 75 do 230cm i regulowany jest płynnie na dowolnej wysokości), tym samym nie ograniczając szerokiego zakresu pracy i uniwersalności zastosowań.

 

Belka poprzeczna wykonana z aluminium — stabilna i wytrzymała. Belka jest dwuczęściowa, co bardzo ułatwia jej transport. Łączenie obu części odbywa się na zasadzie zatrzaskowej. Łącznie belka ma długość 170cm. Długości poszczególnych części: 85cm i 91cm.  Belka w kolorze czarnym

 

Statywy oświetleniowe St-803 to połączenie stabilności i komfortu. Wykonane z wysokiej jakości aluminium, co sprawia, że są lekkie, a zarazem trwałe.

 

Wysokiej jakości tło kartonowe o matowej, niepowodującej odbić światła, powierzchni. Tło nawinięte na tulei kartonowej (sztywna tuba), która pozwala na natychmiastowe użycie.

 

Dane techniczne:

Maksymalna wysokość pracy zestawu (gdy statywy ustawione do pozycji monopodu) 230cm
Minimalna wysokość zestawu 75cm
Maksymalna szerokość zestawu (mierzone pomiędzy najbardziej wysuniętymi elementami — nóżkami statywów) ~230cm
Szerokość belki poprzecznej 170cm
Szerokość tła 135cm
Długość tła 10m
Gramatura tła 140g/m2
Kolor tła Zielony (Chroma Green nr 010)