Zamówienia

Informacje o zamówieniach i terminie realizacji.

Zamówienia:

  1. Sprzedaż odbywa się poprzez Internet w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy zamawiającym - zwanym dalej Kupującym, a sklepem internetowym www.afe.pl - zwanym dalej Sprzedającym.
  2. Zamówienia mogą obejmować wszystkie produkty dostępne w bieżącej ofercie sklepu www.afe.pl
  3. Podstawą realizacji zamówienia jest kompletne i poprawne wypełnienie formularza zamówienia przez Kupującego. W przypadku, gdy dane Kupującego będą niekompletne lub nieprawdziwe, zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji.
  4. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzyma na swój adres e-mail (podany przez Kupującego w zamówieniu) informacje o swoim zamówieniu z prośbą potwierdzenia zamówienia. Potwierdzenie zamówienia jest niezbędne do jego realizacji. (w przypadku wysyłki za pobraniem)
  5. Zamówienie jest uznane za wiążące od momentu doręczenia przez Kupującego drogą elektroniczną lub faksem potwierdzenia przyjęcia zamówienia ze wszystkimi jego szczegółami.
  6. W przypadku braku zamówionego artykułu w magazynie, Kupujący zostanie niezwłocznie powiadomiony o tym fakcie. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji Kupującemu przysługuje prawo anulowania lub zmiany zamówienia. Kupujący może wyrazić chęć realizacji zamówienia przez Sprzedającego w terminie późniejszym, niezbędnym np. do sprowadzenia artykułu do sklepu.
  7. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i dni wolne od pracy będą rozpatrywane w następny dzień roboczy.
  8. Zamówienia są rozliczane w PLN. Jakiekolwiek zwroty będą dokonywane w tej samej walucie.
  9. Złożenie zamówienia przez Klienta oznacza, iż zapoznał się on z poniższym regulaminem i akceptuje wszystkie postanowienia w nim zawarte.
  10. Zamówienia mogą składać tylko osoby pełnoletnie.
  11. Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 200zł wysyłamy firmą kurierską

Termin realizacji zamówienia:


Wszystkie produkty staramy się wysyłać do 24h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (przy opcji "Wpłata na konto") lub też od momentu złożenia zamówienia (przy opcji "za pobraniem"). Towar wysyłamy codziennie (poza weekendami). Czas dostawy zależny jest od wybranego spedytora: w przypadku Poczty Polskiej jest to 1-3 dni roboczych, w przypadku firmy kurierskiej jest to następny dzień roboczy po wyjściu paczki z magazynu. W sporadycznych przypadkach czas dostarczenia przesyłki przez przewoźnika może nieznacznie się wydłużyć, na co nie mamy wpływu. Proszę nas jednak informować o takich przypadkach - zrobimy wszystko, co możliwe by przyspieszyć dostawę na wskazany adres.

Wysyłka zamówionego towaru w skrajnych przypadkach (powód, pożar, brak Internetu lub prądu itp.) może potrwać do 7 dni roboczych + przesłanie, o czym powiadomimy klienta.